Naturhouse je pobočkou zdravé výživy a alternativní formou medicíny, jak zmírnit dopady nemocí, včetně obezity. Specializuje se na dodržování nové životosprávy a hodnotí výsledky. Zřejmě nikoho z vás netěší, že jste přibrali o jednu či dvě konfekční velikosti a doma tak máte spoustu oblečení, které nemůžete tím pádem vzít ani na sebe.

jak-zhubnout-poradenstvi-zdarmaMožná vám praktický lékař i připomněl, že se mu vaše váha nikterak nelíbí, ale vy nemáte stále motivaci něco vylepšovat, protože cíl se míjí s účinky. Uvidíte, že s Naturhouse se váš život posune tam, kam potřebujete. Budete šťastní a s podporou společně s jinými intervencemi zhubnete snáze. S Naturhouse už splnilo sen řadě lidí, můžete si přečíst reference.

Naturhouse zkušenosti

Naturhouse je centrum zdravé výživy, které se nachází po ČR a snaží se o celistvý koncept po různých regionech. Setkat se s ním můžete např. v Praze, Děčíně, Ústí nad Labem, České Lípě, atd. Naturhouse vám otevře oči, že obezita vyřešit jde. Centra zdraví a hubnutí a jejich lokality jsou umístěny vždy velmi atraktivně. Zkušenosti s centry Naturhouse jsou ověřené tisícemi zákazníků.

Většinou se nachází v centru města, kde je nejvíce potencionálních klientů a asistentce výživového poradce se dobře provádí vhodné mapování situace a cílené vyhledávání lidí. Můžete se s ní tedy setkat v obchodním domě, kde vám poreferuje, jak to v Naturhouse probíhá, předá vizitku, ale klidně přijďte i sami od sebe.

Nemusíte mít s sebou doporučení od lékaře, protože se jedná o ryze přírodní produkty (například Fibroki Tost, Rolin a další). V samotném centru Naturhouse asistentka pomocí specializovaného vybavení určí parametry, které jsou nutné k redukci vaší váhy.

O centrech zdraví a hubnutí NH psala tato česká média:

media

Nejdůležitějším ukazatelem je BMI a rozložení tuků v těle. Nejvíce se tuk ukládá v břiše, ale může být i na stehnech, bocích či zadečku. Je potřeba určit, kde se takové místo nachází, aby se adekvátně nastavily dané postupy. Výhodou je, že produkty jsou tu hned k prodeji nebo se objednají, když nejsou skladem.

Parametry zapsány, vstupujete k dietologovi

Dietolog je člověk, který má v oboru výživy a poradenství značné zkušenosti a vlastní kurz či jiná studia, aby byl schopen vědomosti předkládat dál.

Na konzultaci hubnutí se vypracuje anamnéza, kde se proberou rodinné, osobní a sociální záležitostí, které by mohly mít vliv na vaší váhu včetně chorob a nemocnosti, užívání medikace, atd. Dietolog vám nepředepíše nic, co by vám mohlo ublížit. Průběh schůzky s dietologem si můžete přečíst už v dříve publikovaném příspěvku.

Produkty Naturhouse – jaké vlastně jsou?

Produkty Naturhouse slouží pouze jako doplněk stravy, nikoliv jako náhrada denních porcí jídla. Konzultuje se tu celodenní režim a najde se pro vás druh stravování, na které vaše tělo bude reagovat spalováním tuků.

Do jídelníčku na hubnutí se tak zařadí více pestré stravy, ovoce, zelenina, obiloviny, luštěniny, ryby, drůbeží maso, mořské plody, mořská sůl, olivový olej, atd. Důležitá je i detoxikace organismu, která tělo očistí od dřívějších stravovacích problémů a pomůže vám s nastartováním těla a redukcí hmotnosti.

Je to strava bohatá na vlákninu, minerály, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty. Je vám tedy řečeno vše, co je v začátku podstatné a tím vaše dráha na cestě k vysněné postavě nekončí. Konzultace jsou nadále a chodíte na kontroly, kde se popř. strava s doplňky může třeba pozměnit, ale sleduje se hlavně, jaký to má na vás vliv.

Pomozte ostatním začít zdravě hubnout bez hladovění a sdílejte tento článek mezi svými přáteli – pomůžete jim.

Přečtěte si další články o hubnutí:

Hubnoucí Kápo

Avatar for Hubnoucí Kápo

Vše, co jste potřebovali vědět o hubnutí on nikdy nevěděl. A proto se projedl do 100 kg váhy, aby znovu musel pochopit, jak se dá hubnout i bez hladu. Dnes je hlavní redaktorem našeho magazínu, protože si prošel vším od nadváhy, zdravotních obtíží, až po jojo-efekty a hlavně udržitelné hubnutí. To ho dodnes drží fit a v pevné a štíhlé postavě.