Je konzultace opravdu zdarma?

Ano opravdu je zdarma pro každého – stačí jen požádat přes náš formulář o domluvení schůzky v jednom z dietetických center v ČR. Jediné, co se platí, jsou doporučované dietetické produkty (potraviny, čaje a další podpůrné prostředky), které vám pomohou rychleji a účinněji zhubnout. Tyto produkty jsou vám nabízeny už na první schůzce.

Jaká je cena podpůrných prostředků pro hubnutí?

Cena těchto produktů se pohybuje kolem 400 – 1 000 Kč a jsou vhodným doplnkěm doporučeného jídelníčku na míru. Je tedy důležité, abyste při hubnutí jedli kvalitní a zdravé potraviny, které doplníte námi doporučenými podpůrnými prostředky.

Jak probíhá konzultace?

Akreditovaný specialista díky konzultaci zjistí příčiny vzniku stravovacích poruch. Pomocí tzv. bioimpedanční analýzy (vážení na speciální váze) zjistí aktuální složení vašeho těla. Na základě těchto poznatků se postaví jídelníček na míru.

Kdo bude provádět odbornou konzultaci?

Vždy s vámi konzultaci bude vést specializovaný personál, který prošel zaškolením (informační kurz systému Naturhouse) a má akreditaci získanou na vzdělávacích kurzech, které schválilo Ministerstvo školství.

Kolik už je spokojených zákazníků této služby?

Je jich už více jak 4 000 000 na celém světě – jsou s námi spokojeni a drží štíhlou linii.

V kolik zemích působíte coby dietetická společnost?

Působíme ve více než 40 zemích světa.

Jak dlouho radíte lidem, jak správně jíst?

Začínali jsme ve Španělsku v roce 1992, máme tedy 22 let zkušeností v oboru.

Získejte konzultaci ZDARMA