Proteiny jsou ve stravě mimořádně důležité. K čemu vám pomůže užívání výrobku Essential Protein od značky Wild & Coco?

Proč jsou důležité bílkoviny

Bílkoviny patří mezi tzv. makroživiny. Pro lidské tělo jsou mimořádně důležité, neboť se jedná o základní stavební kámen veškerých buněk a tkání.

Tvořeny jsou z řetězců sloučenin, které se nazývají aminokyseliny.

U zdravého dospělého jedince je zapotřebí denně přijmout přibližně 0,8–1,2 g na kilogram ideální tělesné hmotnosti.

Essential Protein tak může být vynikající podporou při běžném transportování bílkovin do organismu, případně v období zvýšené potřeby. K tomu dochází typicky například při sportu, při budování svalové hmoty, ale i v rámci rekompozice tělesné hmoty, při hubnutí.

Bílkoviny jsou důležité i při přechodu na veganskou stravu nebo při dlouhodobé stresové zátěži.

V čem se liší Essential Protein

Tento protein dodává tělu všech osm esenciálních aminokyselin, které jsou pro něj potřebné. Zásobuje jej čistými krystalickými aminokyselinami s optimálním profilem na míru lidskému organismu. Umožňuje mu proto vytvořit až 7x více proteinů než jeho běžné zdroje.

V těle proto při trávení nedochází v tak invenzivní míře k rozkladným procesům a vzniku močoviny.

Zároveň se tyto aminokyseliny vstřebávají přímo přes sliznici, a proto velice rychle. Nezatěžují tak trávení a tělo je využije na maximum. Využitelnost činí plných 99 %.

Kapsle lze proto jednak doporučit jakožto optimální doplněk stravy při zvýšené potřebě bílkovin. Ale představují vhodné řešení i pro ty, kteří trpí obtížemi při trávení proteinů z běžné stravy.

Tobolky jsou vhodné pro vegany, neobsahují GMO, jsou bez přidaného cukru a jakýchkoli dalších přidaných syntetických složek.

Doporučená denní dávka činí 5 až 10 tablet denně v závislosti na konkrétních potřebách.

O značce Wild & Coco

Wild & Coco je česká společnost, za kterou stojí Filip Říha. Toho inspirovala vlastní životní cesta za uzdravením předurčená komplikovaným úrazem.

Jeho životní krédo nakonec vyústilo v budování vlastního e-shopu: Za cíl si dal udržovat zdravé a šťastné nejen ostatní lidi, ale i přírodu.

Postupem času se pak těžištěm zájmu jeho podnikání staly hlavně produkty z kokosu.

V současné době nabízí tuzemská značka širokou škálu výrobků z oblasti zdravé výživy a potravinových doplňků, jako jsou například probiotika.

Hodnocení

Klady

  • Jednoduché dávkování
  • Připravené na rychlé vstřebání
  • Přírodní původ
  • Vhodný i pro vegany

Zápory

  • Cenovka, ale za kvalitu se má platit

Více najdete na Econea.cz :))

Přečtěte si další články o hubnutí:

Vrchní hubnátor