Určitě znáte reklamu z televize, která hlásá, že si užíváte, ale nemyslíte na svá játra. Tak v tomto případě se účinky výrobku zaměřují na správné trávení a imunitu. Pokud si tedy říkáte, že nastal ten správný čas nakopnout imunitu správným směrem, čtěte dál. 

Symbiotic Cocofir je výrobek, který obsahuje takové látky, které vám dobijí nutnou energii. Při správném užívání, se vám vrátí do normálního chodu trávení, což tělu uleví a váš spánek bude zase kvalitní.

Symbiotic Cocofir je vyráběn českou firmou.

Ta dala cocofíru příjemně jemnou nakyslou kokosovou příchuť. S ní vám bude připadat, že opravdu žijete. Nápoj ve svých půllitrech obsahuje 150 miliard bakterií, které jsou ze speciálních bakteriálních kmenů. Ovšem, nemusíte se bát, protože tyto bakterie existují přirozeně v lidském těle. 

Nápoj jako ráj živin

Nápoj je vhodný prakticky pro každého, kdo má zájem jej vyzkoušet. Díky bakteriálním kmenů, se začne zvyšovat produkce hormonů serotoninu, oxytocinu, dopaminu a GABA hormonu. Což vám naplní tělo radostí a štěstím. Kromě toho získáte i spoustu důležitých minerálů a na imunitu žádoucí protizánětlivé polyfenoly (i polyfenoly bojující proti stárnutí). 

Nápoj můžete užívat místo svačiny. Jde kombinovat s ovocem, dresinkem nebo se smoothie. 

Složení

Vzhledem k tomu, že jde o cocofír, je zde zastoupeno 54% rozemletého kokosu (dále zhruba 67% dužiny z mladých kokosů a 33% vody z kokosů).

Nesmí chybět ani makroživiny nebo mikroživiny a enzymy. Přímo z kokosu se získává kvasinka Saccharomysec.

Do nápoje je přidávaná přefiltrovaná pitná voda, užitečné bakteriální kmeny (například B. Lactis, L. brevis, B. bifidum, L. plantarum a další). Vše je děláno v bio kvalitě. Nápoje skladujte při maximální teplotě 5 stupňů. Jakmile lahvičku otevřete, obsah spotřebujte nejpozději do 14 dnů.

WILD & Coco

Jde výhradně o Českou společnost, která se vyrábět unikátně lahodné a funkční potraviny, které mají zákazníkům zlepšit zdraví a prodloužit kvalitu života. Jejich zaměstnanci si berou inspiraci z thajských kokosů, které pochází ze speciální odrůdy Nam Hom.

Zjistili, že obsahuje mimořádné suroviny s vysokým obsahem živin, ze kterých se dají vyrábět kvalitní fermentované výrobky. Jsou kladeny vysoké požadavky na kvalitu zpracovávání a uchovávání přirozených vlastností všech surovin. Dohlíží na to, aby byly výrobky v BIO kvalitě.

Co na něj říkám?

Znala jsem ho upřímně už dřív, než jsem ho dostala do této recenze. Je to moje oblíbená kvašená pochutina, která mi chutná jak v téhle čisté podobě, tak ochucených. Základem je jeho kyselost, která nám tolik v běžném životě chybí.

Klady

  • Kokosový původ
  • Kvašená potravina
  • Krásná vůně
  • Designový look

Zápory

  • Živá potravina (musí se spotřebovat)

Více infa najdete na WILDCOO! :-))

Přečtěte si další články o hubnutí: