Příjemné ovzduší v domácnosti má zásadní vliv na to, jak dobře se v prostředí cítíme. V čem jsou výjimečné osvěžovače Tierra Verde?

Proč si doma osvěžit vzduch

Zejména v období zimy nutně trávíme mnohem více času doma. Řada z nás tak ochotně sáhne k různým přípravkům sloužícím pro provonění domova.

Vůně jsou nejen příjemným doplňkem, ale můžeme je využít i pro jejich působení na psychiku formou tzv. aromaterapie. I moderní věda totiž připouští, že vůně jsou velmi mocné, neboť mohou spouštět kaskádu fyziologických reakcí, které ovlivní aktuální tělesný stav, ale i psychiku.

Jak působí osvěžovače Tierra Verde

Dárková sada Tierra Verde obsahuje čtveřici přírodních éterických olejů. Konkrétně se jedná o citron, který společně s rozmarýnem vytváří jedinečnou kompozici v osvěžovači symbolicky nazvaném Příliv energie. Nejenže vám dodá energii a zažene únavu, ale zároveň vám tento osvěžovač umožní ulevit si například při nachlazení.

Dále můžete vyzkoušet Letní romanci. Do kořeněného aroma rozmarýnu, které doplňují tóny cedru a levandule se zamilujete doslova na první pohled.

Tento osvěžovač vás přenese do bezstarostného období léta.

Chladivé osvěžení je vytvořeno kombinací bylinkové vůně máty a svěží, výrazné citronely. Tato vůně vám do žil doslova vlije příval nové energie. Použít ji rovněž můžete pro podporu koncentrace. Osvěžovač vás dokonale povzbudí.

Zklidňující dotek, tak zní název posledního ze čtveřice osvěžovačů. Spojuje v sobě sladký pomeranč, který působí velmi svěže, a zemitý cedr. Zajistí vám dobrou náladu a optimismus.

Pokud se tak potřebujete zklidnit a zbavit stresu, sáhněte právě po této variantě.

Osvěžovače Tierra Verde jsou šetrné k přírodě i k vám

Tyto oleje neobsahují žádnou umělou parfemaci ani jiné přidané syntetické látky. Ve složení kromě samotných olejů najdete již jen líh a vodu. Éterické oleje jsou navíc vyprodukovány v biokvalitě. Což dokládá také certifikát Eco Garantie.

Osvěžovače jsou zabaleny do skleněných flakónů, které lze po vyprázdnění znovu doplnit. Všechny jsou uloženy v papírové krabičce. Dohromady tak tvoří elegantní sadu, která je vhodná i jako dárek pro každého milovníka vůní.

Jak se líbí mně?

Oceňuji výhodné čtyřbalení, kdy je každá vůně natolik odlišná, že se vám jen tak nezprotiví. Líbí se mi i obal z recyklovaného papíru a také funkční dávkování přes sprejovou hlavičku. Nesouvisí narovinu tyhle vůně s hubnutím ani hladem, ale díky jejich voňavosti a čistosti jsem si nemohla odpustit jejich doporučení. 🙂

Klady

  1. Přírodní bio původ
  2. Recyklovaný obal
  3. 4 rozdílné vůně
  4. Ekonomická varianta

Zápory

  • Nemám upřímně

Více infa o skladovosti najdete na Econea.cz

Přečtěte si další články o hubnutí: