Hledáte výživný nápoj plný chuti? Zkuste nový Mango Symbiotic Cocofir! Přesně na tohle jsem reagovala taky a napsala jsem si za náš magazín do Wild Coco ohledně recenzního kousku. A tady je pro vás.

Ještě jste o něm neslyšeli?

Mango Symbiotic Cocofir je Extra živý fermentovaný nápoj z mladého kokosu spojený s lahodným mangem. Tento nápoj je vyráběn v České republice bez laktózy a bez živočišných produktů. Raw nápoj, díky kterému zažijete exotický příliv energie s nespočetně blahodárnými bakteriemi pro Vaše zdravá střeva!

Tento nápoj vám pomůže zbavit se problémů se zažíváním a vytvoří Vám čistější prostředí pro Vaše střeva. Zázrak Cocofiru je v tom, že opravdu žije. Půllitrový nápoj vás obohatí o 150 miliard bakterií – speciálně vybraných z bakteriálních kmenů, jejichž výskyt je ve zdravém lidském těle přirozený.

Nápoj obsahuje vlákninu galaktomanan, která chrání před kyselým prostředím v žaludku, proto do vašich střev doputují živé bakterie stále aktivní a 100% funkční. Co Vám usnadní den více, než zdravé trávení?

Co ovlivňuje?

Aktivní směsy obsažené v tomto nápoji ve Vašem těle zvyšují reprodukci hormonů, které přináší:

 • radost – serotonin
 • lásku a důvěru – oxytocin
 • štěstí – dopamin
 • klid – hormon GABA

Nápoj je bohatý i na spoustu minerálů, právě díky kokosové vodě, která obsahuje hlavně draslík, sodík, hořčík a fosfor. Mimo jiné nápoj obsahuje i polyfenol proti stárnutí – Trans-Zeatin.

Z čeho přesně je tedy Mango Symbiotic Cocofir vyrobený?

Nápoj je vyroben z mladého kokosu Nam Hom v bio kvalitě, probiotik, harmonizované živé vody. To vše obohacené zralým mangem, špetkou kokosového sirupu a směsí esenciálních olejů. Vše další obstará kvašení (fermentace). Cocofir je díky tomu stále živý.

Pojďme si kokos Nam Hom trochu přiblížit.

Právě thajské kokosy odrůdy Nam Hom patří k těm nejsladším na světě. Kokosová voda v raw a bio kvalitě obsahuje vysoké množství minerálů a antioxidantů. Tyto kokosy zrají 8 a půl měsíce. Kokosová voda obsahuje také vysoké množství antioxidantů zvaných polyfenoly.

Polyfenoly mají blahodárný antioxidační a protizánětlivý vliv na celé naše tělo. Prokázány byly jejich preventivní a léčivé účinky při boji s rakovinou, kardiovaskulárními onemocněními a neurodegenerativními poruchami.

Hodnocení za mě

Cocofir je čistě rostlinný a přirozeně bezlepkový nápoj. Je vhodný pro těhotné či kojící matky. Dokonce si ho mohou dopřávat i miminka již od 6 měsíců! Za mě jeho mangová verze je hodně chutná a mnohem přijatelnější pro masu lidí, než ta klasická čistá (až puristická) – ač ta mě taky dost chutná. Za mě a naši redakci ho doporučuji k snídani – třeba s granolou, či jen tak na chuť.

Klady

 • Přírodní produkt v bio kvalitě
 • Fermentovanost pomáhá našemu trávení a obranyschopnosti
 • Krásný design
 • Kokosová vůně
 • Lehce nakyslá chuť (a tu já miluju)

Zápory

 • Kratší doba exspirace
 • Vyšší cena

Více infa najdete na WIldCoco! :-))

Přečtěte si další články o hubnutí: