Specialisté na hubnutí konceptu NaturHouse připravili sérii užitečných cvičících videí, které mohou být podpůrným prostředkem. Mohou i vám může pomoci shodit přebytečná kila. Tato videa připravil tým NH společně se známým cvičitelem Davidem Hufem.

Hubnutí – cvičení na videu

Každý klient (který přijde na bezplatnou schůzku s některým výživových poradců NH) bude mít přístpy k těmto videím ZDARMA. Potřebuné je absolvování úvodní konzultace a docházení na pravidelné týdenní kontroly. Ty vám mají pomoci s dohledem a důsledností, která mnohým chybí. A právě díky ní nezhubnou, protože se jedná o soustavný a dlouhodobý proces.

Nestačí si jednou udělat některou ze „slavných“ diet o kterých jsme psali dříve. Je potřeba nastavit nový režim – jak co se týče jídla, tak i pro pitný režim. Samozřejmě pohyb je také důležitý, ale 70 % smyslu hubnutí je ukrytých právě ve stravě.

Vybraná videa – jóga

Vybraná videa – strečink v přírodě

Jednotlivá videa jsou rozdělená dle účinných cviků na jednotlivé partie, ale také i dle různých typů lidí:

  • začátečníci,
  • těhotné ženy a ženy po porodu
  • rekreační sportovci,
  • senioři,
  • a další.

Všechny cviky v těchto videích jsou jednoduše a stručně vysvětleny a ukázány na kameru. Pochopí je tedy každý a může hned začít cvičit. A to bez docházení do fitka či posilovny. Stačí mu jen počítač s přístupem na internet a pohodlné oblečení.

Tak co? Začnete také hubnout s Naturhousem? Objednat se na úvodní konzultaci můžete zde:

Přečtěte si další články o hubnutí:

Hubnoucí Kápo

Vše, co jste potřebovali vědět o hubnutí on nikdy nevěděl. A proto se projedl do 100 kg váhy, aby znovu musel pochopit, jak se dá hubnout i bez hladu. Dnes je hlavní redaktorem našeho magazínu, protože si prošel vším od nadváhy, zdravotních obtíží, až po jojo-efekty a hlavně udržitelné hubnutí. To ho dodnes drží fit a v pevné a štíhlé postavě.